HİZMETLERİMİZ

Temizliğin Her Dalında Bantez Temizlik Hizmetleri

VİLLA TEMİZLİĞİ

Temizlik hizmetleriyle tüm müşterilerine memnuniyet garantisi veren Bantez Temizlik, sürekli temizlik personeli başında durmaya ve cep yakan yüksek harcamalar yapmaya gerek kalmadan yaşam alanlarında arzu edilen hijyen ve temizliğe sahip olma fırsatı sunuyor.

ZEMİN YIKAMA VE TEMİZLİĞİ

Apartman, ofis, inşaat sonrası, villa, alışveriş merkezi gibi her sektörden ticari işletme ve yaşam alanlarınızın zemin temizliği için Bantez Temizlik Hizmetlerinin profesyonelliğine ve kaliteli temizlik hizmetlerinin memnuniyet garantili hizmetlerine güvenebilirsiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Temizlik hizmetleriyle tüm müşterilerine memnuniyet garantisi veren Bantez Temizlik Hizmetleri olarak titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin ofislerine ferah ve etkili bir temizlik sunuyor,kaliteli ve temiz bir çalışma alanı sunuyoruz.

BÖCEK İLAÇLAMA

Evinizde villa da yada işyerinizde bulunan tüm haşere, kemirgen gibi sorunları Bantez Temizlik Hizmetleri olarak temiz ve kaliteli müşteri memnuniyeti tecrübesiyle çözümler üretiyor sizlere sunuyoruz.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Ofis ve ev temizliğine nazaran çok daha yorucu ve özel temizlik ürünleri, ekipmanların kullanımını gerektiren inşaat temizliği konusunda profesyonel ekiplerle hizmet veren Bantez Temizlik, kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktadır.

EV TEMİZLİĞİ

Ev temizliği son derece hassas bir konudur. Temizlik sürekli yapılması gereken bir iştir. Ev ortamının daima temiz olması aileye sağlıklı ve rahat bir ortam sumalıdır. Bantez Temizlik huzuru ve de konforu bir arada evinize getirmektedir.

BAHÇE TEMİZLİĞİ

Bahçelerinizin bakımını düzenli yapmadığınız ya da yaptırmadığınız takdirde,sürekli bir hareketlilik içersinde olan doğa kendi hükmünü sürmeye gittikçe artan hızı ile devam eder Bantez Temizlik olarak bahçeleriniz bakımlı hale bürünür ve rahat bir hareketliliği kavuşursunuz.

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Firmamız, fabrikalarınızdaki iç ve dış temizlik konusunda size destek olmaktadır.Özellikle gıda, içecek üreten fabrikaların hijyen ve temiz olması ön şarttır. Bu anlamda malzemelerimizi, donanımlarımızı ve elemanlarımızı doğru yönlendiriyor ve işlemlerinizi hallediyoruz.

OTEL TEMİZLİĞİ

Otel Temizliği; müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır.Fakat hiçbir şey temiz bir oda kadar etkileyici olamaz. Firmamız otel temizliği ve house-keeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır.

MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Bina, iş hanı veya site yönetimleri için mesken sahiplerini memnun eden düzenli merdiven temizliği hizmeti veriyoruz.

HALI YORGAN VE KOLTUK TEMİZLİĞİ

Bantez Temizlik olarak son teknoloji robotlarımız ve uzman ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.

STOR PERDE

Özel teknik bir uygulama olan bu sistem sayesinde, stor ve zebra perdelerinizi Bantez olarak hizmetinizdeyiz.

MEZAR PEYZAJ

Düzenleme kısmında birçok hizmetimiz mevcuttur.Bitkisel Uygulama, Toprak İyileştirme, Drenaj, Otomatik Sulama Sistemleri Kurulumu, Rulo Çim - Ekme Çim Uygulamaları, Yapay Bitki Uygulamaları.

CAM TEMİZLİĞİ

Ticari işletmeler için kurumsal temizlik hizmetlerinde Bantez Temizlik Hizmetleri olarak %100 müşteri memnuniyetini sizelere rofesyonel ekiplerle hizmet veren ekiplerimiz Bantez olrak sizlere sunuyoruz.

BANKA TEMİZLİĞİ

Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir.Bantez Temizlik belirttiğiniz hususlarla temizlik hizmeti vermektedir.